لوازم-یدکی-ولوستر

لوازم یدکی ولوستر | لوازم یدکی اصلی ولوستر

ولوستر 2013-2016 FS

لوازم یدکی ولوستر | لوازم یدکی هیوندای ولوستر

هیوندای ولوستر

هیوندایی ولاستر يا ولستر (Hyundai Veloster) خودرویی کوپه سه در می باشد. (لوازم یدکی ولوستر)

ولستر را می‌توان نماد شجاعت مدیران هیوندای در خلق محصولی متفاوت لقب داد. پیشینه تولید این هاچ‌بک به سال 2011 باز می‌گردد و ظاهرا مدیران هیوندای از این نسخه تا حدی راضی بودند. که ارائه فیس‌لیفت آنرا تا سال 2015 به تعویق انداختند. اما این خودرو کره‌ای جوان ‌پسند، در ابتدا با مدل 2013 به کشورمان آمد. ولی واردات آن در سال 2016 به شدت افت پیدا کرد و نهایتا متوقف شد. ولستر باوجود ویژگی‌های فنی خوب، که تاحدودی آنرا شبیه خودروهای اسپرت کرده، در بازار ایران به موفقیت چشمگیری نرسید.

قطعات یدکی هیوندای ولوستر

بنابراین بهتر است آنرا خودرویی خاص برای سلیقه‌های خاص توصیف کرد. تا اینکه آن را مدلی برای رقابت با کوپه‌های بازار دانست. این خودرو در کلاس خودرو کامپکت کوچک قرار گرفته و طراحی آن خودروهای موتور جلو-محور جلو بوده‌ است. سیستم جعبه‌دندهٔ آن ۶ دنده به صورت دستی و اتوماتیک می باشد. از امکانات خوبی نیز بهره مند می‌باشد كه در رنج قيمتي خودش عاليست. هیوندای ولوستر ابتدا در دو تیپ عادی و توربو قابل خریداری بود.

ولي اکنون هیوندای این دو تیپ را باهم ترکیب کرده‌ است و آن را با نام ریمیکس لیمیتد ادیشن نیز به فروش می رساند. همچنین هیوندای ولستر در سال 2011 موفّق به دریافت جایزه طراحی سال شد.

(واردات قطعات یدکی هیوندای و کیا)


لوازم یدکی هیوندای | قطعات یدکی هیوندای ولوستر | لوازم یدکی ولوستر وارداتی مستقیم و بدون واسطه از کره جنوبی توسط بازرگانی میروکیلی