لوازم-یدکی-وراکروز

لوازم یدکی وراکروز | لوازم یدکی اصلی وراکروز

وراکروز 2009-2013

لوازم یدکی وراکروز | لوازم یدکی ix55 | لوازم یدکی هیوندای وراکروز | لوزم یدکی هیوندای ix55

 

هیوندای وراکروز (هیوندای ix55)

علی‌رغم بازار رو به رشد خودروهای شاسی ‌بلند و کراس‌اور، وراکروز را می‌توان ماحصل تجربه نه‌ چندان موفقیت ‌آمیز هیوندای در زمینه ساخت کراس‌اوری بزرگتر از مدل پرفروش سانتافه دانست. این مدل تنها در قالب یک نسل (2007 الی 2012) در بازار جهانی فروخته شد. و بعد از آن، هیوندای از ادامه عرضه کراس‌اورهای سایز بزرگ صرف‌نظر کرد.

وراکروز در بازار ایران در حد فاصل سال‌های 2010 تا 2013 ارائه شد و پس از این مدت به دلیل وضع قانون منع واردات خودروهای لوکس (بالای 2500 سی‌سی) و توقف عرضه جهانی‌اش، از راهیابی به کشورمان نیز بازماند. با این ‌وجود می‌توان گفت که وراکروز در زمره خودروهای محبوب کشورمان جای دارد.

هیوندای وراکروز (به انگلیسیHyundai Veracruz) یا هیوندای آی‌ایکس۵۵

خودرویی می باشد که از سال ۲۰۰۶ تا ۲۰۱۵ در کره جنوبی تولید شده ‌است. طراحی آن موتور جلو، خودرو محور جلو و خودرو چهار چرخ محرک بوده طول آن در حالت طبیعی ۱۹۰٫۶ اینچ (۴٬۸۴۰ میلیمتر) و عرض آن در حالت طبیعی ۷۶٫۶ اینچ (۱٬۹۵۰ میلیمتر) است. سیستم جعبه‌دندهٔ آن ۶ دنده به صورت خودکار است. این خودرو در سال ۲۰۰۶ جهت رقابت با لکسوس آرایکس ۳۵۰ به بازار آمد و در بازار به موفقیت رسید. این خودرو جز کراس اورهای متوسط (به انگلیسیMid-size crossover) دسته‌بندی می‌شود.


لوازم یدکی هیوندای وراکروز | قطعات یدکی هیوندای | قطعات یدکی ix55 (وراکروز) وارداتی مستقیم و بدون واسطه از کره جنوبی توسط بازرگانی میروکیلی و توزیع و پخش در سراسر ایران با نازلترین قیمت