لوازم-یدکی-النترا

لوازم یدکی النترا | لوازم یدکی هیوندای النترا

لوازم یدکی النترا | لوازم یدکی هیوندای النترا

هیوندای النترا 

(لوازم یدکی هیوندای النترا | لوازم یدکی النترا)

نسل پنجم النترا (اتاق MD) هرچند در 2013 به ایران آمد. اما واردات محدود آن باعث شد تا جایگاه ویژه‌ای در بازار کشورمان نداشته باشد. ولی یکسال بعد و با آمدن فیس‌ لیفت النترا در مدل 2014 به ایران، همه چیز متفاوت شد. النترا 2014 در بازار ایران، هم فیس قدیم دارد و هم فیس جدید که مدل‌های نیوفیس به رینگ‌های جدیدی مجهز می باشند. چراغ جلویی LED دارند و مه ‌شکن و سپرهایش نیز مجددا طراحی شده است. خودرویی است که از سال ۱۹۹۰ تاکنون تولید شده‌ است. طراحی آن خودروهای موتور جلو محور جلو بوده‌ است.

این خودرو در کشورهای کره جنوبی، مالزی و ایران با نام هیوندای آوانته شناخته می‌شود. در بحث تجهیزات نیز امکانات جدیدی مانند سردکن جلو، فرمان 3 حالته و مانیتور کوچک کنسول (به‌جای نمایشگر در آینه وسط). از جمله تفاوت‌های مدل‌های نیوفیس النترا با مدل‌های فیس قدیم آن است.


لوازم یدکی النترا

النترا نیوفیس هم بصورت شرکتی و هم بصورت وارداتی در کشورمان وجود دارد. که نسخه‌های وارداتی‌اش فقط در تعداد گرمکن‌ها متفاوت می باشند. یعنی فول آسان موتوری فقط 2 گرمکن دارد. اما فول وارداتی در مدل‌های 3 گرمکن (جلو+فرمان) 4 گرمکن (جلو+عقب) و حتی 5 گرمکن (جلو+عقب+فرمان) نیز در بازار ایران موجود است.

امروزه این مدل مورد توجه بخش بزرگی از بازار قرار دارد تا جایی که در سال ۲۰۱۱ عنوان خودروی سال آمریکای شمالی را از آن خود کرد و هم‌اکنون مدل‌های کوپه GT و استیشن (آی ۳۰) آن به بازار آمده‌است. از رقبای الانترا می‌توان به شورلت کروز، مزدا۳، فولکس جتا و… اشاره کرد. که در سال‌های اخیر همگی مغلوب رقیب نسبتاً جوان خود شده‌اند. مدل مورد بررسی موجود.

در ایران بین سال‌های ۲۰۰۳ تا ۲۰۰۶ روی خط تولید سایت کره قرار داشت. و از سال ۸۴ تا ۹۱ توسط شرکت خودروسازان راین و تحت لیسانس هیوندای مونتاژ می‌شد. به جرئت می‌توان گفت آوانته بهترین انتخاب کرمان موتور بوده‌است.فروشگاه لوازم یدکی هیوندای | قطعات یدکی هیوندای النترا