لوازم-یدکی-سوناتا

لوازم یدکی سوناتا | لوازم یدکی هیوندای سوناتالوازم یدکی هیوندای سوناتا | لوازم یدکی سوناتا

هیوندای

 

لوازم یدکی هیوندای سوناتا 

سوناتا YF نیوفیس از مدل 2013 به ایران رسید و تنها دوسال در بازار باقی ماند.این فیس ‌لیفت تفاوت چندانی با مدل‌های سابق YF ندارد. و مهم‌ترین ویژگی ظاهری‌اش را می‌توان در اضافه‌شدن دی‌لایت LED در بالای مه‌شکن جلو دانست. البته اگر بیشتر به ظاهر YF نیوفیس دقت کنید، متوجه تغییرات دیگری نیز می‌شوید مانند:

چراغ LED عقب، طراحی مجدد قاب آینه‌ها، رینگ جدید، تغییر کنسول و اضافه‌شدن مانیتور جدید. به لحاظ تجهیزات نیز YF نیوفیس تنها مزیتش نسبت به YF فیس قدیم، اضافه شدن گرمکن فرمان است و غیر از این مورد، چیز خاصی بیشتر از YFهای قبلی ندارد و حتی با همان دو تریم مختلف داشبورد (تریم کرمی یا تریم مشکی) در بازار کشورمان قابل خریداری است.

با وجود آپشن‌های فراوان، نمی‌توان گفت که در نسخه های نیمه‌فول YF چه آپشن‌هایی حذف شده است. اما در عوض می‌توان گفت که در نسخه‌های فولش، باید این آپشن‌ها را ببینید:

ایربگ جانبی و پرده ای مجموعا 6 ایربگ در 10 نقطه (که اشتباها به آن 10 یا حتی 12 ایربگ هم می‌گویند!)، روکش چرم صندلی، صندلی برقی جلو با مموری راننده، پخش اینفینیتی (با ساب)، پدال شیفتر، کیلس استارتر،

5 گرمکن (جلو+عقب+فرمان) با 2 سردکن، مانیتور بزرگ (با دوربین عقب) و تهویه دوگانه اتومات آخرین محموله وارداتی سوناتا YF، در مدل 2015 و به تعداد بسیار محدود به کشورمان آمد.

 

هیوندای سوناتا : در کلاس خودروی اندازه متوسط و با طراحی خودروهای موتور جلو-محور جلو و چهاردر سِدان تولید و در سطح جهانی توسط شرکت هیوندای موتور به بازار عرضه شده‌است. این خودرو از سال ۱۹۸۵ تا کنون تولید شده‌است. نسل هفتم و هشتم هیوندای سوناتا در شرکت آسان موتور ایران به صورت وارداتی عرضه می‌شد.فروشگاه لوازم یدکی هیوندای | لوازم یدکی اصلی سوناتا | قطعات یدکی هیوندای سوناتا | قطعات یدکی سوناتا