لوازم-یدکی-هیوندای-جنسیس

لوازم یدکی جنسیس | لوازم یدکی هیوندای جنسیس

جنسیس

لوازم یدکی جنسیس | لوازم یدکی هیوندای جنسیس

جنسیس موتورز

شرکت خودروسازی کره‌ای است که درزمینه‌ی تولید خودروهای لوکس فعالیت می‌کند.شرکت هیوندای در ۲۰۰۹ نخستین جنسیس‌را روانه‌ی بازار کرد این‌خودروساز توانست خودرویی با امکانات فراوان و بهایی درخور ارائه‌دهد.

این‌شرکت در سال ۲۰۱۵ توسط شرکت خودروسازی هیوندای در شهر سئول، کره جنوبی پایه‌گذاشته‌شد و یکی‌از شرکت‌های زیرمجموعه‌ی گروه هیوندای است. هیوندای این‌شرکت‌را برای رقابت با شرکت‌های خودروسازی لکسوس و اینفینیتی پایه‌گذاشت. از محصول‌های این‌خودروساز می‌توان به جنسیس جنسیس جی۷۰، جنسیس جی۸۰، جنسیس جی۹۰ و جنسیس جی‌وی۸۰ اشاره کرد.

منبع : ویکی پدیا


لوازم یدکی جنسیس

امکاناتی مشابه سری7، ابعادی مشابه سری 5 و قیمتی معادل سری 3 ب‌ام‌و. این‌ها توصیف مدیران هیوندای پس از عرضه نسل اول سدان لوکس جنسیس بودند. جنسیس به تعداد انگشت‌شماری در مدل 2008 به ایران آمد اما واردات انبوه  آن  از  مدل  2009  آغاز  شد  و  علی‌ رغم پیچیدگی‌ های فنی و برند ناشناخته‌اش، اما فروش خوبی را به‌خصوص در مدل‌های 4 نفره (معروف به VIP) تجربه کرد.

عایق‌بندی عالی، سطح بالای تجهیزات، پیشرانه قدرتمند (اما پرُخرج) و کابینی بزرگ و جادار از مزیت‌های جنسیس است درحالیکه ضعف تعلیق در مانورهای سریع، افت کیفیت کابین و ضعف ترمزها (در ترمزگیری شدید و پی‌درپی) باعث شده تا این کره‌ای برخلاف تصور مدیران هیوندای، شباهت زیادی به لوکس‌های آلمانی نداشته باشد!

منبع : باما


فروش لوازم یدکی هیوندای | فروش قطعات یدکی هیوندای