لوازم-یدکی-ازرا

لوازم یدکی ازرا | لوازم یدکی هیوندای ازرا(لوازم یدکی ازرا | لوازم یدکی هیوندای ازرا)

هیوندای ازرا

در اواسط دهه 80 شمسی و در زمانیکه کمری‌ گرند، بازار سدان‌های 6 سیلندرهای وارداتی را در اختیار خود داشت. ناگهان سروصدای یک کره‌ای تازه ‌وارد بلند شد. خودرویی که خیلی‌ها در ابتدا تصور می‌کردند یک سوناتای جدید است! سال 2006 نخستین سالی بود که ایرانی‌ها با نام آزرا TG آشنا شدند. ابعاد بزرگ، پیشرانه قدرتمند و تجهیزات خوب، 3 ویژگی‌ خاصی بودند که در آن سال‌ها ما ایرانی‌ها از یک هیوندای انتظارش را نداشتیم.

ولی آزرای نسل چهارم، با همین سه ویژگی‌اش نظر خیلی‌ها را تغییر داد. استهلاک این خودرو باعث شده تا برخی مشتریان این خودرو، قید قدرت و توانایی فنی جذاب این 6 سیلندر را بزنند و به سراغ مدل‌های 4 سیلندری مانند کمری‌ GLX نسل ششم (XV40) بروند. البته آزرا TG هنوز هم بازار دست‌دوم گرمی دارد به‌خصوص نسخه‌های نیوفیس آن که بعنوان مدل 2011 در بازار کشورمان خریدوفروش می شود.

هیوندای گرانجور 

خودرویی در رده خودروهای سایز بزرگ Full Size می باشد. که با موتور ۳٫۳ لیتری با قدرت ۲۳۵ اسب بخار وارد ایران می‌شد این خودرو از یک گیربکس ۶ سرعته شیفت ترونیک استفاده می نماید. شتاب صفر تا صد این خودرو ۷٫۸ ثانیه می باشد. این خودرو از نظر استاندارد آلایندگی دارای یورو ۴ می‌باشد.

و برای سال ۲۰۱۱ دچار تغییراتی در ظاهر و موتور شده‌ است. نوع لیمیتد آن با موتور ۳۸۰۰ سی سی عرضه شده بود و در حال حاضر حجم موتور این خودرو در مدلهای ۲۰۱۲ به ۳۰۰۰ سی سی کاهش یافته‌است. و مدل ۲۰۱۸ این خودرو با موتور ۲.۴ لیتری به ایران عرضه می‌شود تا پیش از تولید جنسیس این خودرو لوکس‌ترین خودروی تولیدی هیوندای بوده است.لوازم یدکی هیوندای اصلی ازرا TG | قطعات یدکی اصلی ازرا