لوازم یدکی هیوندای

لوازم یدکی اصلی هیوندای

درباره ی کیفیت لوازم یدکی اصلی هیوندای (لوازم یدکی هیوندا) بسیار جای بحث است.چرا که قطعات تولید شده ی این شرکت نسبت به استاندارد های جهانی از نمره ی قابل قبول و بالایی برخوردار است از شرکت ها و کارخانه های کره ای که قطعات را تولید می کنند می توان به برند های MANDO, GLOVIS , HVCC , CTR  اشاره کرد. که هرکدام بطور تخصصی بخشی از قطعات یدکی ماشین های هیوندا را تولید می کنند. برخی از این لوازم یدکی هیوندا تولید شده به سفارش خود کمپانی  هیوندایمی باشد.

 

قطعات یدکی هیوندای

قطعات یدکی اصلی هیوندا در بسته بندی کمپانی هیوندا  که با برند اصلی MOBIS درجه یک که مصرف کره جنوبی هست و همچنین برند GENUINE که صادراتی می باشد تولید و بسته بندی می شود و این لوازم یدکی با برند موبیس توسط بازرگانی میروکیلی وارد ایران می شود و با نازلترین قیمت در سراسر ایران توزیع می گردد. برای تهیه لوازم یدکی هیوندای کافیست شماره فنی قطعه مورد نظر خود را بدانید.

یا اگر شماره فنی قطعه را نداشتید می توانید شماره شاسی ماشین را به اعلام  تا براحتی بتوانید آنرا از بازرگانی میروکیلی تهیه بفرمایید. اما به هرحال هر قطعه دارای یک نام و مشخصات خاص خود نیز هست. که علاقه مندان و فعالان در حوزه فروش لوازم 050 یدکی و تعمیرات خودرو باید با آنها آشنایی داشته باشند.

 

لوازم-یدکی-هیوندای

لوازم یدکی هیوندای اصلی

لوازم یدکی خودرو جزء لوازمی است که صاحبان خودرو در هنگام تصادف و یا خرابی آن قطعه نیاز به آن پیدا می کنند. از این رو خرید لوازم یدکی اصل از جمله مواردی است که اهمیت ویژه ای دارد و باید در هنگام خرید دقت کافی را به کار برد اما قیمت لوازم یدکی موضوعی است که در اکثر مواقع افراد به آن بیشتر از کیفیت محصول توجه می نمایند. فاکتور قیمت از جمله مباحثی است که نه تنها در خرید لوازم یدکی بلکه در تمامی زمینه ها نقش کلیدی را بازی می کند و برخی از خریداران در هنگام خرید به قیمت بیشتر از کیفیت مورد نظر توجه می کنند اما در مورد قطعات یدکی خودرو صرفا باید به کیفیت توجه داشت. زیرا عدم کارکرد صحیح قطعه یدکی ممکن است صدمات بدتری را در آینده به وجود بیاورد. فطعات یدکی ارزان قیمت چیزی جز مواد سازنده بی کیفیت نیست. که در مواقع حساس مثل تصادف ضرر بیشتری را به خودرو وارد می کند. بنابراین برای خرید لوازم یدکی اصلی هیوندای باید فاکتورهای دیگر را مدنظر قرار بدهیم و به کیفیت و اصل بودن کالا الویت بیشتری بدهیم.

 

لوازم یدکی اصلی هیوندا

قیمت یک کالا موضوعی است که ممکن است در نظر اول نشان از تقلبی بودن آن کالا باشد با کمی بررسی قیمت ها می توان به این موضوع رسید و قطعه ارزان قیمت تقلبی را از قطعه با قیمت مناسب تشخیص داد. به نوعی هیچ ارزانی بی حکمت نیست. موضوع بعدی در تشخیص قطعه تقلبی ظاهر آن قطعه است. شکل بی فرم و یا تشابه کمتر به شکل قطعه یدکی اصل نشان می دهد که قطعه مورد نظر اصل نیست. البته تشخیص از روی ظاهر قطعه به همین آسانی نیست. اصولا لوازم یدکی هیوندای بدنه جزء مواردی هستند که به راحتی میتوان کوچک ترین تفاوت های ظاهری را از روی شکل قطعه اصلی تشخیص داد. این قطعات شامل مواردی همچون سپر عقب، سپر جلو، جلوپنجره و … هستند. مورد دیگر که می توان از روی آن اصل بودن قطعات یدکی اصلی هیوندای رو تشخیص بدیم. داشتن هولوگرام MOBIS روی جعبه قطعه و هولوگرام حک شده هیوندای رو بدنه می باشد. همچنین قطعاتی مانند فیلتر روغن موتور هیوندای علاوه بر این مشخصات هولوگرام هیوندای رو واشر آن نیز حک شده است.

لوازم-یدکی-هیوندا

لوازم یدکی هیوندا

لوازم یدکی هیوندای ,قطعات یدکی هیوندای , قطعات یدکی اصلی هیوندای, تسمه تایم اصلی هیوندای

برای بازدید از وب سایت دیگرما اینجا کلیک نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *