هیوندای

در حالی که دو دهه طول کشید تا هیوندای به بازیکنی برجسته در بازار خودروهای وارداتی تبدیل شود، آنها وقت گذاشتند و ضمن ارائه همان نوع ارزشی که در ابتدا با نام تجاری شناخته می شد، به تولید محصولات بهتر متمرکز شدند. در حالی که می توان گفت برند هیوندای هنوز به ساخت اتومبیل های “ارزان” مشهور است، واقعیت این است که آنها در اصل انواع مختلفی از اتومبیل ها را با همان ویژگی های گران قیمت تر، برندهای معروف ژاپنی ارائه می دهند، اما در قیمت مقرون به صرفه تر است.

ما دوست داریم فکر کنیم این امر خرید داروی “generic brand” به جای نام تجاری است، اگرچه هیوندای بسیار بیشتر از “generic” است. به جای کپی کردن از مارک های دیگر، هیوندای بار دیگر با ایجاد طرح های منحصر به فرد مانند آنهایی که در هیوندای سوناتا و الانترا ۲۰۰۹ پیدا شد، به خود راه افتاد تا در نهایت spinoff مارک خود را در قالب برند لوکس جنسیس ایجاد کند.

اگرچه هنوز هیوندای به طور کامل توجه مردم ایالات متحده را به عنوان یک نام قابل اعتماد مانند هوندا یا تویوتا مورد توجه قرار نمی دهد، آنها همچنان از طریق پیشنهادات اتومبیل های هیبریدی و الکتریکی و همچنین پیشرفت های منحصر به فرد در طراحی و فن آوری به پیشرفت در بازار می رسند.

 

آینده هیوندای چگونه خواهد بود؟

هیوندای برای سال ۲۰۱۹ بیش از ۶۸۰،۰۰۰ دستگاه در آمریکا فروخته است و در حال حاضر هیچ نشانه ای از کاهش سرعت در سال جاری را نشان نمی دهد. به عنوان مثال، در حالی که سایر خودروسازان در اوایل سال جاری رویکرد محافظه کارانه تری نسبت به آب و هوای ویروس کرونا داشتند، هیوندای رویکرد مخالف را در پیش گرفت و اطمینان حاصل کرد که نمایندگی های فروش کالا از نظر موجودی بسیار مناسب هستند و نرخ ها و شرایط تأمین مالی عالی را برای ادامه کار ارائه می دهند.

این استراتژیهایی مانند اینها و همچنین برنامه ریزی و تحقیق حساب شده برای محصولات آینده است که احتمالاً هیوندای را در دسته اتومبیل هایی که سهم دارند، زنده نگه دارد. با این حال، اگر آنها با این سرعت و با پشتکار و حوصله کافی ادامه دهند، هیچ کس نمی تواند بگوید که چقدر می توانند در آینده خوب کار کند و موفق باشد.

منبع : www.motorbiscuit.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *